Garantie of Retour
Meer weten over de garantie op onze producten of retourneren van je bestelling?
Garantie
LET OP: Wij verwerken alleen defecte womanizers of toys van onze andere merken die bij Womanizer.nl zijn gekocht.
Op alle womanizers uit ons huidige online assortiment zit een garantie van 5 jaar. Heb je een probleem met jouw womanizer kijk dan eerst eens bij onze FAQ. Grote kans dat hierbij staat hoe jouw probleem met de womanizer verholpen kan worden.
Werken onze tips niet dan kan er een defect zijn. Valt dit defect onder de garantievoorwaarden dan kun je het volgende doen:
- Womanizer gekocht bij Womanizer.nl tot 1 jaar geleden
Stuur dan een mail naar klantenservice@womanizer.nl met een duidelijke omschrijving van het defect.
- Womanizer gekocht bij Womanizer.nl tussen 1 – 5 jaar geleden
Vul het garantie formulier in via de volgende link en vul alle gegeven in > Garantie formulier 1-5 jaar
- We-Vibe, Arcwave of ROMP toy gekocht bij Womanizer.nl tot 2 jaar geleden?
Stuur dan een mail naar klantenservice@womanizer.nl met een duidelijke omschrijving van het defect.
- Womanizer of andere toys elders gekocht?
Dan kun je contact opnemen bij de winkel waar deze is gekocht of stuur voor womanizer een mail sturen naar care@womanizer.com.
LET OP: Wij kunnen GEEN defecte womanizers verwerken indien niet in onze webshop gekocht.
Meer over onze garantievoorwaarden lees je hier.
Retour
Heb je je bedacht en is de sealing nog intact?
Dan heb je 30 dagen de tijd jouw bestelling te herroepen. Lees hier alles over het retour sturen van onze producten en de voorwaarden.
